Cihan Eken Blog

BETA – Bu site henüz yapım aşamasındadır.

Web Sitesi ve İnternet Çözümleri Hizmeti

Firmanız yada kişisel kullanımınız için bir çok konuda hizmet alabilirsiniz. İster bir web site yapımı, web site tasarımı, bir mobil uygulama yada sosyal medya yönetimi konusunda ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunabilirim.

Web Site Çözümleri

  Firmalar İçin Web Siteleri

Web siteleri günümüzde firmalar için olmazsa olmaz haline gelmiştir. Müşteriler bir firma hakkında fikir edinmek için ilk şey olarak internette arama yaparlar. Firmanızın bir web sitesi olması durumunda müşterilerinizi web siteniz üzerinden muhatap alabilir yada onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Günümüzde bir çok insan Google Arama Motoru’nu kullanmaktadırlar. Bu arama motoru web sitelerini çeşitli değerlendirme ve kriterlere göre sıralamaktadır. Bir web sitenizin olması sizi bu listeye dahil edecektir fakat sıralamanın üstlerinde yer alabilmek için SEO denilen bir takım Arama Motoru Optimizasyonu da yapmanız gerekmekte.

Müşterilerinize kalitenizi göstermek için web sitenizden başlayabilirsiniz. En güncel ve üstün yapılar ile kaliteli bir şekilde web sitenizi oluşturabilir, web sitenizin Google aramalarında üst sıralarda yer alması için gereken çalışmaları ve uygulamanız gereken yöntemleri sizlere suna bilirim. Kaliteli bir web sitesini müşterilerinizin sevmesinin yanı sıra Google da sevecektir.

  Kişiler İçin Web Siteleri

Artık teknolojinin hayatlarımız ile bütünleşmesiyle birlikte firmalar gibi kişilerde çeşitli nedenler için web site sahibi olma ihtiyacı duymaktalar. Bu durum kişilerin tanınırlığını ve iletişim sınırlarını arttırmaktadır. Bu sayede daha çok insana daha kolay bir şekilde ulaşabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

İsterseniz geçmişte yaptığınız yada şuanda sürdürdüğünüz çalışma ve projeleri tanıtmak için bir portföy sitesi sahibi olabilir ve çalışmalarınızı tek bir yerden tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

İsterseniz kişisel fikirlerinizi, gezilerinizi yada her hangi bir konuda insanlara ulaştırmak istediklerinizi yayınlamak için bir blog sitesi sahibi olabilirsiniz.

İsterseniz ticari personel kimliğinizi yayınlamak ve sizinle çalışmak isteyebilecek kurumlar için sizinle iletişim kurmalarını sağlayacak ve kendinizi daha detaylı bir şekilde tanıtabileceğiniz bir CV web sitesi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kişisel bir mail ile kendi adınıza mail sahibi de olabilirsiniz.

Örneğin bana tüm posta servisleri üzerinden iletisim📧cihaneken.com.tr adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

İsterseniz bir konuda topluluk oluşturmak yada fikir alış/verişi yapmak için herkesin kayıt olup profil oluşturabileceği forum sitesi yada soru/cevap sitesi sahibi olabilirsiniz.

Her ne şekilde olursa olsun tüm dinamik ve dinamik olmayan web site yapım projeleri için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Web Tasarım Çözümleri

Web sitelerinin tasarımı çok önemlidir. Bu sizin sitenizin kalitesini ve kimliğini yansıtan ve doğrudan insanların gözleri önünde olan bir görünümdür. Aslında web tasarımı sitenizin kıyafetidir. Web sitelerinize ister havalı ve gösterişli tasarımlar yada sade, şık ve samimi tasarımlar giydirebilirsiniz.

Her şeyde olduğu gibi web site tasarımında da kalite ölçü ve standartları bulunmaktadır. Güncel ve Standartlara uygun tasarımlar bir web sitesinin kalitesi için ilk fikri oluşturan şeydir.

Hali hazırda bir web siteniz  varsa ve bu sitenin tasarımını değiştirmek,yenilemek yada çağa ayak uydurması için güncellemek isteyebilirsiniz. Bu durumda size en güncel ve kaliteli standartlarda web tasarımları sunabilirim.

Sosyal Medya Çözümleri

İnsanlar artık sosyal medya ile iç içe yaşamaktadırlar. Sanal olarak tüm firmaların ve insanların iletişim kurabildiği ve bir birleri ile bir şeyleri paylaşabildiği bir çok sosyal medya platformları bulunmakta. İlginç bir şekilde insanlar tüm bu platformları da kullanmakta. Dolayısı ile sosyal medya tek bir platformdan değil onlarca platformdan takip edilmesi gerekiyor ve bu durumda bir hayli zahmetli olabiliyor.

Sosyal medyada tüm platformlarda hesaplarınızı yönetilmesi, bunların gelişimi, kitle arttırması ve tanınması için çalışmalar yapmaktayım. Bu konularda da hizmet almak için bana ulaşabilirsiniz.

Tüm bu konularda bana ulaşmak için iletişim adreslerimden posta gönderebilir, sosyal medya hesaplarımdan iletişim kurabilir yada aşağıdaki yorum bölümünden mesajınızı iletebilirsiniz. (Yorumlar yayınlanmayacaktır.)

Bir yorum bırakın.