Yılbaşı Programları – Yılbaşında Kim Nerede?

Ünlülerin 2018 Yılbaşı Programları

2018 yılbaşı yaklaşırken bir yandan insanlar yılbaşını nerede geçireceklerinin planlarını yapmaya çalışıyorlar. Kimi arkadaşlarıyla takılmak istiyor kimi de yılbaşını meydanlarda geçirmek istiyor. Fakat bizim konumuz yılbaşını mekanlarda geçirmek isteyenler için ünlülerin yılbaşı programlarını listelemek olacak.

Yılbaşında sanatçıların programlarına gitmek istiyorsunuz ve kimin nerede çıktığını bilmek istiyorsunuz. Eğer böyleyse yazımızı okumaya devam ederek yılbaşı gecesi hangi sanatçı nerede sahne alacak öğrenebilirsiniz.

 

Aslı Güngör – Route Denizli – 67,50 TRY

Berkay – Ooze Venue – 112,00 TRY

Betül Demir – Hurry Inn Otel – 4 kişi – 1650 ila 2750 TRY

Bengü/Edis – Zorlu PSM – 110 TRY

Levent Yüksel – Jolly Joker Ankara – 67,50 ila 169,50 TRY

Merhaba ben Cihan EKEN   Uzun yıllardır bilgisayar ve internet ile ilgileniyorum. Esasen mesleğim Elektrik Teknisyeniyim fakat hem keyif aldığım için hem hobi amaçlı web siteleri ve bunların gelişimi ile ilgileniyorum.   Wordpress özellikle ilgi alanıma giren bir sistem, bu nedenle sık sık Wordpress hakkında faydalı paylaşımlar yapıyorum. Bunun haricinde web sitelerinin SEO ve özellikle de Site İçi SEO gelişimlerini araştırmakta ve bu gelişimleri takip etmekteyim.   1993 ANKARA doğumluyum. Şuan da Fransa da yaşamaktayım. Merak edip okuduğunuz için teşekkürler. :)

Bir Cevap Yazın