İsimtescil Ücretsiz Domain Kampanyası .shop

isimtescil.net tarafından bir süreliğine yapılan bir kampanya ile ücretsiz olarak bir yıllık .shop alan adı alabilirsiniz.

Ücretsiz alan adını almak için kredi kartı yada herhangi bir ödeme yöntemi eklemeniz gerekmiyor. Tek sahip olmanız gereken bir isimtescil hesabı.

Alan adını almak için öncelikle isimtescil hesabınıza giriş yapmalısınız daha sonra Domain arama bölümünden bir domain bulun ve sepetinize ekleyin yanlız buda dikkat etmeniz gereken şeyin alan adı fiyatının 12 TL’yi geçmemesi gerektiği. Daha sonra sepetinizden ödeme işlemine geçin ve ödeme sayfasında kampanya kodu bölümüne iyikiisimtescilliyim yazın ve ödemeyi gerçekleştirin. Sizden her hangi bir kart yada ödeme şekli istenmeyecektir. Ücretsiz alan adınız hesabınıza otomatik eklenecektir.

 

Kampanya Kodu: iyikiisimtescilliyim

 

Merhaba ben Cihan EKEN   Uzun yıllardır bilgisayar ve internet ile ilgileniyorum. Esasen mesleğim Elektrik Teknisyeniyim fakat hem keyif aldığım için hem hobi amaçlı web siteleri ve bunların gelişimi ile ilgileniyorum.   Wordpress özellikle ilgi alanıma giren bir sistem, bu nedenle sık sık Wordpress hakkında faydalı paylaşımlar yapıyorum. Bunun haricinde web sitelerinin SEO ve özellikle de Site İçi SEO gelişimlerini araştırmakta ve bu gelişimleri takip etmekteyim.   1993 ANKARA doğumluyum. Şuan da Fransa da yaşamaktayım. Merak edip okuduğunuz için teşekkürler. :)

Bir Cevap Yazın